logo

Evde Anket Doldurarak Para Kazanmak

anket doldrarak para kazanMerhaba arkadaşlar sizlere anket hakkında bilgi vereceğim internette bildiğiniz gibi bir çok kazanç sistemi var bunlardan bir tanesi anket doldurarak para kazanmak, anket ile evinin geçimini sağlayan bir kişi var tabiki bunların bir çoğu yurt dışında. Evde anket doldurarak para kazanmak sanıldığından çok kolaydır ama bilen kişi için. Şunu söylemek gerekirse inceliklerini öğrenirsen kısa zamanda kazanç sağlayabilirsin.

Anketörlük yapmak için uzun yıllar gerekir bir çok firma yurt dışı olduğundan bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. İnternettem para kazanmak konusunda anket doldurarak kazanç sağlamak en iyi yöntemlerden bir tanesidir. Neden böyle bir kanıya vardım dersenin muhattap olacağınız bir müşteri yok, site sahibi olmanıza gerek yok, internetten ürün satmanıza gerek yok.

Sadece yapmanız gereken günlük 1-2 saatinizi ayırarak email adresine gelen anketleri tek tek kontrol ederek bunları doldurmanız. Evinizde huzurlu bir ortamdan ayrılmadan rahatınızı bozmadan anketleri doldurmanız olacak. Sabah işe gitmek için erken kalkmanıza gerek kalmadan istediğiniz zaman kalkarak email adresinize gelen anketleri sırası ile doldurmanız yeterli olacaktır.

Avrupada bir çok kişi anket doldurarak evinin geçimini sağlamaktadır. Türkiye’de son zamanlar da internetten anket doldurma işi bir hayli çoğaldı, sebebi ise anket doldurma işinde, çalışan elemanların yemek, ulaşım, kalacak yer ve en önemlisi ise zamandan tasarruf etmesi ile bir çok anket şirketleri internetten anket doldurma işine girdi.

İnternetten anket doldurmak eleman çalıştırmaktan daha kolay ve zahmetsiz bir o kadarda masrafsız. Anket dolduran kişiler içinde zahmetsiz olması ve bu bilgileri sistem toplayarak, anında şirketleri bilgilendiriliyor. Anket şirketleri bu konuda bazen üye olan kişilere ürünlerinin bir örneğini gödererek bu ürün hakkında sizlerin test sonrasında ki bilgiler altın değerindedir.

Bazı firmalar ise telefon ile sizi arayarak anket sorularını cevaplamanızı ister ve her görüşme için ücret alırsınız. Sizlere gönderilen anketlerin bir çoğu $1 ila $75 arasında değişmektedir. Bu demek oluyor ki günlük 5 anket doldurduğunuzu düşünürsek ve her anket ise $7 dolar olduğunu düşünürsek haftada 35 anket $245 ediyor bu ayda ise $7350 ediyor.

Peki daha az olduğunu düşünürsek ne kadar kazanırız? Günde yine 5 anket diyelim her biri $3 diyelim haftada $105 ediyor ayda ise $420 yapıyor sizce nasıl bir kazanç, gerçekten güzel, günde 1-2 saat çalışarak kazanacağınız miktar.

Bu durumda ek iş olarak meslek haline gelmesi sizce normal mi? Aynen düşündüğünüz gibi pek normal karşılanamaz. Anket doldurarak para kazanmak için tek yapmanız burada nasıl bir yol izleyeceksiniz. Şimdilik bu kadar beni takip etmeye devam edin Teşekkürler.anket kitabı indir.

anket listesi indir

Yorumlar kapalı